Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z jakiej partii jest Pan Litwiniuk?

Utworzony przez Gość, 13 listopada 2010 r. o 14:04
Ludzie! dzisiaj obok wystąpienia J. Kaczyńskiego w Międzyrzecu, były plakaty Liwiniuka! Więc jest z PiSu? Dlaczego to tajemnica z jakiej partii On startuje? Patrzę na to wszystko i nie wiem na kogo postawię krzyżyk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie! dzisiaj obok wystąpienia J. Kaczyńskiego w Międzyrzecu, były plakaty Liwiniuka! Więc jest z PiSu? Dlaczego to tajemnica z jakiej partii On startuje? Patrzę na to wszystko i nie wiem na kogo postawię krzyżyk!
on jest z PSL tylko go żółć zalewa , a jego brat z jakiejś wspólnoty i startuje do rady miasta, podobno też jest jakas bratowa , może ona jest z pisu ))) a gdzie te plakaty wisiały dokładnie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
on jest z PSL tylko go żółć zalewa , a jego brat z jakiejś wspólnoty i startuje do rady miasta, podobno też jest jakas bratowa , może ona jest z pisu ))) a gdzie te plakaty wisiały dokładnie??
na stylowych latarniach wokół Rynku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HMMM DZIWNE ŻE PAN GRZYB NIE ZAKLEIŁ TAŚMĄ PUBLICZNYCH LATARNI JAK ZROBIŁ TO ZE SKWERKIEM NA OKOLICZNOŚĆ DZISIEJSZYCH UROCZYSTOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno pan Jarosław G. napisał na swojej ulotce, że przekaże dietę radnego na cele społeczne. Czy ktoś wie gdzie pracuje ten pan że stać go na taki gest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedną czy wszystkie? Trochę przekupstwem smierdzi, no ale jak myśli że tak wypada niech robi co chce. poza tym jak chce być dobroduszny to niech własne pieniądze da na cele społeczne a nie po raz kolejny chce dzielić panstwowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
Jedną czy wszystkie? Trochę przekupstwem smierdzi, no ale jak myśli że tak wypada niech robi co chce. poza tym jak chce być dobroduszny to niech własne pieniądze da na cele społeczne a nie po raz kolejny chce dzielić panstwowymi.
Na tej samej ulotce wspierający go wicedyrektor Liceum pisze że " w przyszłej kadencji, wraz z innymi kolegami radnymi, będzie wspierał Jarka w głosowaniach". Czy wicedyrektor już jest w Radzie Miasta przed wyborami? Ja to tak rozumię ale może mi ktoś wytłumaczy na czym to polega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec miasta napisał:
Na tej samej ulotce wspierający go wicedyrektor Liceum pisze że " w przyszłej kadencji, wraz z innymi kolegami radnymi, będzie wspierał Jarka w głosowaniach". Czy wicedyrektor już jest w Radzie Miasta przed wyborami? Ja to tak rozumię ale może mi ktoś wytłumaczy na czym to polega.
Tego nie da się wytłumaczyć. Matej jak kompaktor Jarka chce tylko walcować, obojętnie co, byle za dobrą kasę. I ja się śmieję z was Elito!Bo ludzie coś łapią z tego... i szafa przestała grać bo Lesiuk wrócił do gry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tego nie da się wytłumaczyć. Matej jak kompaktor Jarka chce tylko walcować, obojętnie co, byle za dobrą kasę. I ja się śmieję z was Elito!Bo ludzie coś łapią z tego... i szafa przestała grać bo Lesiuk wrócił do gry.
Cukierki rozdają. I tak to się promuje zdrową żywność. Już wolę jak taki kandydat da jakiś długopis , przynajmniej dzieciak ma czym pisać w szkole, a tak to tylko dziury w zębach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że jest z PSL, chociaż wydaje się że nie chce się identyfikować przed wyborami z partią chłopską, chce być postrzegany przez wyborców jako kandydat bezpartyjny, jako samorządowiec a nie polityk peeselu. Jest to typowa manipuacja świadomością wyborców a później wszystko zapewne wróci do "normy". Nie dajmy się !!! Pokażmy że jesteśmy świadomymi wyborcami i nie głosujmy na takich "kandydatów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Podobno pan Jarosław G. napisał na swojej ulotce, że przekaże dietę radnego na cele społeczne. Czy ktoś wie gdzie pracuje ten pan że stać go na taki gest ?
Ten pan jest doradcą w PUKu.Komu i co doradza nie wiadomo,ale kasę bierze dobrą.A PUK ledwo zipie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Ten pan jest doradcą w PUKu.Komu i co doradza nie wiadomo,ale kasę bierze dobrą.A PUK ledwo zipie.
Grzyb zatrudnił Gajewskiego w PUKU tak jak rodzinkę Litwiniuków . Koleśie działają . Ludzie wszystko wiedzą i nie zagłosują na Grzyba . Bo zwykłym ludziom to nie pomaga ale swoim kolesiom to bardzo chętnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to już ostatnie podrygi Litwiniukow i Gajewskiego i że Duszek albo Lesiuk zajmie się tą sprawą jak obejmie urząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie zagłosuję na człowieka, który wstydzi się swojego pochodzenia, rodziny , kraju. Więc także nigdy nie zagłosuję na człowieka,który wstydzi się bądź wypiera przynależności do jakieś partii. pamiętam jak 4 lata temu baner tego Pana wisiał na głównym miejscu naszego placu, i tam był PSL oraz zielona koniczynka. Jest członkiem PSL nadal, tylko że widocznie teraz zmienił się .Podobnie jak inni politycy w czasie kampanii prezydenckiej.Niech wygra ktokolwiek, oby uczciwym był człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go%C5%9B%C4%87 napisał:
pamiętam jak 4 lata temu baner tego Pana wisiał na głównym miejscu naszego placu, i tam był PSL oraz zielona koniczynka...
Litwiniuka w jego ulotce wyborczej popiera p. Urszula Grzyb - żona burmistrza Grzyba! Grzyba w jego ulotce wyborczej popiera p. Edyta Kubik - dziewczyna/narzeczona Litwiniuka! Takie: KUMO CHWALĄ NAS! KTO? WY MNIE, A JA WAS! Ciekawe czy w innych miastach jest podobnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRZYBOWA CHYBA ZBIERAŁA PODPISY POPARCIA JEDNEGO Z LEKARZY OSKARŻONEGO O KORUPCJĘ W NASZYM SZPITALU PAMIĘTACIE??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://bialski.netbip.pl/bip/i.php?option=str_wydz&m=i601076&link=dok_tre&par=4639 PRZECZYTAJCIE WYBORCY ILE LITWINIUK SIĘ NACHAPAŁ M.IN. DZIĘKI WASZEMU DURNEMU POPARCIU, A TERAZ BRACISZEK BĘDZIE GO GONIŁ. A NIECH WAS KULE BIJĄ ZE SWOIM ROZUMOWANIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie!! ale w swojej ulotce sie wstydzi kolega pslu, ani koniczynki ani zielonego koloru nie bylo, moze juz ugrał wszystko co było do wyrwania w pslu i będzie się przenosił gdzie indziej????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
https://bialski.netbip.pl/bip/i.php?option=str_wydz&m=i601076&link=dok_tre&par=4639 PRZECZYTAJCIE WYBORCY ILE LITWINIUK SIĘ NACHAPAŁ M.IN. DZIĘKI WASZEMU DURNEMU POPARCIU, A TERAZ BRACISZEK BĘDZIE GO GONIŁ. A NIECH WAS KULE BIJĄ ZE SWOIM ROZUMOWANIEM.
I co z tego. Ma chłop szkoły, wiedzę, to zarabia. Nie myślisz chyba, że się tak nachapał w samorządzie. Aż tak dobrze nie płacą, chyba po tysiąc miesięcznie. A pozatym pisał przecież, że dietę oddaje na cele społeczne. Dużo Litwiniuk zrobił i głosowałem na niego. Nie żałuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dobrze wszystkim mieszkańcom powiatu, oprócz tych, co mają niespełnione ambicje polityczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...